Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » Помер депутат Тальнівської районної ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 228
  • Автор: admin
  • Дата: 24-05-2016, 17:58
24-05-2016, 17:58

Помер депутат Тальнівської районної ради

Категорія: Політбюро » Я так думаю

“Друг Микола був активним учасником Революції Гідності. З перших днів московсько-української війни перебував на передовій волонтерської роботи – на початку війни продав все своє майно, лишив лише одну машину, на якій і возив допомогу на виручені кошти хлопцям на фронт”, – пише свободівець. Також депутат воював у зоні АТО в складі українського війська. Рік тому був поранений під Щастям, нагороджений відзнаками батальйону "Айдар".

"Недовгим було його перебування на цій грішній землі... Але те що ми отримували від нього, буде незабутнім і надихатиме нас надалі.. Адже всі ті, хто знав його, отримували приклад надзвичайно стійких сили духу та волі, великого патріотизму та постійної боротьби...", - написала у Фейсбук волонтерка Алла Мулявка.
"Ще вчора депутат Тальнівської районної ради від ВО "Свобода" Микола Шевченкобрав участь у засіданні постійних комісій. Ввечері заходив у "Фейсбук". А незабаром там-же активістка ГО "Майдан" і волонтер Валентина Мельник повідомила, що у Миколи стався інсульт.

Переживали всі, хто знав покійного. Особливо рідні. Миколу Володимировича доставили у реанімацію районної лікарні. Звідти, на прохання рідних, вирішили везти в Черкаси. Та не довезли. Дорогою сталося те, чого найбільше боялися. Микола помер.

Микола Володимирович був звичайним підприємцем. Але надзвичайним патріотом України. Його душа була відкрита для добрих справ та не терпіла несправедливості.

Коли почалася Революція гідності Микола Шевченко одним із перших вирушив на Київський Майдан. Він ніби розривався між Тальним і Києвом. То зібрані земляками продукти везе, то дрова. У найважчі для "майданівців" дні не ховався за спинами тальнівців, а був у самому вирі київських подій.

З перших днів російсько-української війни, власним бусом доставляв необхідне у найгарячіші точки фронту. Його пам’ятатимуть багато захисників України, а особливо, бійці добровольчого батальйону "Айдар". З якими, як то кажуть, з’їв не один пуд солі.

На згадку про Схід, у Миколи Шевченка залишилося поранення і фото та відеоматеріали. Відзняте виставляв у соціальні мережі та щедро ділився знімками із усіма бажаючими. Казав для звіту. А вийшло для історії…

Миколу Шевченка ховатимуть у середу, 25 травня", - інформують "Вісті Черкащини".


Помер депутат Тальнівської районної ради

Помер депутат Тальнівської районної ради
Помер депутат Тальнівської районної ради

Помер депутат Тальнівської районної ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^