Братній Бидгощ. Як влаштоване польське місто-побратим Черкас (відео)

Фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській міській раді розпустили

«Зрадник і «брихло» – вандали спаплюжили офіс депутата - "укропівця"

Незаангажована інформація з Черкаської області » Політбюро » Я так думаю » На Черкащині вчителі й учні продовжують ходити до закритої школи
Інформація до новини
  • Переглядів: 173
  • Автор: admin
  • Дата: 3-09-2016, 16:13
3-09-2016, 16:13

На Черкащині вчителі й учні продовжують ходити до закритої школи

Категорія: Політбюро » Я так думаю

На Черкащині вчителі й учні продовжують ходити до закритої школи
"Учора автобус був без номерних знаків", – каже директорка школи Віра Харченко. - Діти відмовилися туди сідати. Сьогодні вже був із номерами. Двічі приїздила начальник відділу освіти Звенигородської РДА Лариса Кочерга. Агітувала їздити в інші школи. Батьки дітей відмовилися. Мені Кочерга сказала, що я звільнена й не маю права проводити навчальний процес. У серпні батьки подали до суду на районну раду за незаконну реорганізацію. Якщо виграємо, нам заплатять зарплату. А поки працюємо на свій страх і ризик".

Голова Звенигородської РДА Василь Довбуш каже, що питання вирішиться в найближчі дні.

"Вважаю, що це якесь баловство. Батьки думають, що це гра. Вони попереджені про неналежне виконання своїх обов’язків. Ми створили дітям усі умови. Знайшли школи, надали автобус. Не можна ставити майбутнє своїх дітей від амбіцій декількох учителів".

Начальник районного відділу освіти Лариса Кочерга побоюється, що з дітьми може щось трапитися.

"За законом школа несе відповідальність за життя і здоров’я дітей. Батьки не розуміють, що звільнені вчителі ні за що не відповідають. Ми їх попередили".

Нагадаємо, що депутати Звенигородської районної ради вирішили реорганізувати кілька шкіл, у тому числі й школу в Гусаковому. В селі залишили початкові класи. Пояснювали це браком коштів. Вчителів звільнили, а дітей вирішили возити автобусом до інших шкіл.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
^